Drób z nielegalnych źródeł

Szanowny Mieszkańcy!
W związku z przekazanymi informacjami od Głównego Lekarza Weterynarii o sprzedaży drobiu za pośrednictwem różnego rodzaju platform internetowych, takich jak OLX czy też grupy na Facebooku oraz w miejscach przypadkowych(m.in. na stacjach benzynowych, parkingach itp.) informujemy, że tego rodzaju handel często odbywa się bez odpowiednich warunków w zakresie zarówno bioasekuracji, jak i dobrostanu ptaków. Przypominamy o kupowaniu drobiu wyłącznie ze sprawdzonych i legalnych źródeł.

plakat

Powrót na początek strony